Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка. Працюємо під час військового стану та блекауту

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка. Працюємо під час військового стану та блекауту

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Політика конфіденційності

Рема сервіс – веб-сайт доступний за адресою https://remaservice.od.ua/. Адміністратор («Ми», «Нас», «Наш») дякує Вам за відвідування! Ми прагнемо забезпечити найвищий ступінь конфіденційності Ваших персональних даних («Особиста інформація)». Вся Особиста інформація використовується та надійно захищається відповідно до законодавства України. Відвідувачі («Користувач», «Ви», «Вас»), користуючись Нашими послугами, довіряють Нам свою конфіденційну інформацію. Політика конфіденційності («Політика») є невід’ємною частиною умов, які є обов’язковими для всіх Користувачів.

1. Отримання та/або збирання особистої інформації

1.1. Ми отримуємо Вашу Особисту інформацію:

 • що надається Нам безпосередньо добровільно;
 • під час використання Вами Сайту;
 • надану Нам Третьими особами з вашого попереднього дозволу.

1.2. Ваші Особові дані, які ми отримуємо, як зазначено вище в пункті 1.1, можуть включати, але не обмежуються:

 • Інформацією та/або документами окремих та/або Зареєстрованих Користувачів, що стосуються Вашої особи та профілю, включаючи Ваше повне ім’я, стать, місце народження, дату народження, адресу, посвідчення особи, адресу електронної пошти, контактні дані, останню освіту та статус інвалідності (необов’язково).
 • Інформацією та/або документами Користувачів та/або Зареєстрованих Користувачів, які є юридичними особами та/або суб’єктами господарювання, у вигляді: найменування суб’єкта господарювання, юридичної адреси, типу суб’єкта господарювання, торгової марки, категорії масштабу бізнесу, імені відповідальної особи, логотипу бренду, засновника договори, номери дозволу на ведення бізнесу, дозволи на торговельну діяльність та інші дозволи на підставі положень чинних законів та правил.

Аналіз та обробка персональних даних

2.1. Ми збираємо і можемо користуватися Вашою Особистою інформацією для:

 • надання Вам доступу до послуг Сайту;
 • підтвердження Вашої відповідності вимогам Користувача;
 • виявлення та запобігання будь-яким незаконним діям або актам шахрайства (цивільні, кримінальні), проти Вас або з Вашого боку;
 • дозволу використання на Сайті Вашого облікового запису;
 • обробки та управління своїм обліковим записом на Сайті;
 • відстеження використання Вами Послуг на Сайті;
 • а також для інших заходів, пов’язаних з обміном інформацією, знаннями та діловими можливостями для розвитку Вашого бізнесу через цей Сайт.

2.2. Ми здійснюємо обробку та аналіз даних Вашого профілю тільки на анонімній основі, а саме для вивчення загальних профілів, підтримки дослідницьких програм для освіти, кращого розуміння звичок та переваг Користувачів Нашого веб-сайту, а також з метою підвищення актуальності інформаційних послуг та можливостей, які Ми надаємо Користувачам.

Причини збору Особистої інформації

3.1 Особисту інформацію, яку ми збираємо на наших сервісах, ми використовуємо для наступних цілей:

 • створювати, розробляти та надавати якісніші або нові послуги;
 • покращувати та/або підтримувати рівень якості наших послуг;
 • вимірювати продуктивність веб-ресурсу;
 • надавати персоналізовані послуги, контент та рекламу;
 • більш якісно взаємодіяти с Користувачем;
 • захистити Наші та Ваші інтереси та права, а також інтереси та права громадськості в рамках, допустимих законами та правилами.

3.2 Ви маєте право відкликати Вашу згоду на збирання, обробку, використання Вашої Особової інформації, обов’язково із зазначенням причин. Підлогу такому запиту ми припинимо збирання, обробку, використання або розкриття Вашої Особової інформації, якщо інше не передбачено чинним законодавством.


3.3 Ви розумієте та усвідомлюєте, що при подачі запиту про заборону збору, обробки Особистих даних, Ми, можливо, не матимемо можливості продовжувати надавати Вам Наші послуги, і Ви даєте згоду звільнити Нас від юридичних наслідків, у тому числі претензії, збитки та/ або збитки, які виникають внаслідок переривання дії надання послуг.

Використання особистої інформації

4.1 Використовуючи Наш Сайт або отримуючи до нього доступ, Ви підтверджуєте згоду про те, що Ваша Особиста інформація може збиратися, оброблятися, зберігатися, використовуватись та передаватись Нами та/або третіми особами, які співпрацюють з Нами, або іншими установами, які мають законне право подавати запит на Вашу Особисту інформацію або для освітніх цілей, науки, а також:

 • для покращення Наших поточних Послуг та/або розробки нових Послуг та/або покращення функціональності платформи;
 • для інформування Вас з питань використання послуг, доступних на Нашій платформі;
 • для надання Вам інформаційних послуг у вигляді щотижневих цифрових бюлетенів;
 • для зв’язку з Вами та роботи з вирішенням Вашої скарги, питання чи спору у разі виникнення таких;
 • контролю автентичності даних та/або особи людини, які зв’язуються з Нами по телефону або використовують інші види зв’язку;
 • для дотримання законів та правил, а також для юридичних цілей, сформованих на основі законодавства України;
 • для оцінки бажань, потреб та інтересів Користувачів;
 • для інших цілей, санкціонованих законами та правилами, таких як вибір чи курирування певних програм, корисних для підтримки зростання бізнесу.

4.2 Вашу Особисту інформацію та іншу інформацію як у цифрових, так і у звичайних маркетингових цілях, наприклад:

 • цифровий маркетинг містить, крім іншого, пошукову оптимізацію, пошуковий маркетинг та соціальні мережі;
 • звичайний маркетинг включає, окрім іншого, розсилку електронної пошти листів із пропозиціями послуг, оновленою інформацією про послуги, опитуваннями, які, на нашу думку, підходять для ваших інтересів;
 • Ви маєте право відмовитися від будь-яких пропонованих Вам маркетингових матеріалів та/або пропозицій, що надсилаються Нами.

Передача Особистої інформації

5.1. Ми забезпечуємо повну конфіденційність Особистої інформації кожного Користувача. Однак Ви погоджуєтеся, що Ми можемо передати Вашу Особисту інформацію третім сторонам, які зобов’язані забезпечувати безпеку Ваших персональних даних та обробляти їх відповідно до закону.

Треті особи, яким може бути передана ваша Особиста інформація:

 • постачальникам послуг та діловим партнерам, які допомагають Нам з обробкою та виконанням замовлень (страхування, реклама та ін.);
 • компаніям-партнерам, що надають ІТ-послуг та системного адміністрування, що виступають як обробники;
 • компаніям, які займаються підготовкою управлінської звітності;
 • професійним консультантам, які надають свої послуги (юридичні, страхові, аудиторські організації та банки);
 • митним та податковим службам, наглядовим органам боротьби з шахрайством тощо;
 • третім особам, при злитті з іншими компаніями, під час продажу, передачі частини нашого бізнесу чи активів, або особам, з якими ми об’єднуємо частину нашого бізнесу чи активів.

Зберігання Особистої інформації

6.1. Ваша Особиста інформація буде зберігатися протягом того часу, який Ми вважаємо за необхідне відповідно до положень законів та правил.


6.2. Якщо Ви хочете, щоб ваша Особиста інформація була видалена, Ви можете надіслати запит про це.


6.3. Ми перервемо зберігання Особової інформації, безпечно видалимо її або анонімізуємо, коли мета її збору буде більше не актуальною та/або Користувачем, отримаємо запит на її видалення.


6.4. Просимо звернути увагу на те, що Ваша Особиста інформація може зберігатися третіми особами. У разі передачі Вашої Особової інформації уповноваженим державним установам та/або іншим урядовим установам, або іншим третім особам, які співпрацюють з Нами, Ви підтверджуєте згоду та розумієте, що її зберігання державними установами чи іншими установами чи третіми сторонами буде відповідати політиці зберігання конфіденційних даних та кожного із цих суб’єктів права.

Особиста інформація неповнолітніх

7.1. Особиста інформація Користувачів з категорії дитини віком до 18 років («Дитина») може потрапити на веб-ресурс при відвідуванні Сайту. У такому разі батько або опікун дитини може подати запит про видалення персональної інформації дитини.

7.2. Якщо нам стане відомо, про те, що нам потрапила Особиста інформація Дитини, ми зробимо необхідні дії, передбачені законами та правилами, для видалення Особистої інформації Дитини.

Оновлення та зміна Нашої Політики

8.1. Ми залишаємо за собою право змінювати цю Політику в будь-який час без попереднього попередження та/або повідомлення, а також без схвалення від Вас. Якщо зміни в Політиці потрібні та є допустимими в рамках закону та правил, то вони вносяться для дотримання положень законів і нормативних актів, що застосовуються, поліпшення обслуговування, додаткових функцій, покращення технологій та інших питань, які вважаються необхідними для захисту Ваших та Наших інтересів.