Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Установка систем відеоспостереження у Одесі

Безкоштовна консультація прямо зараз

Встановлює відеоспостереження будь-якої складності на об'єкт. Сервісне обслуговування систем.

 • Індивідуальний вибір систем відеоспостереження для кожного клієнта
 • Тільки перевірені професійні майстри з встановлення камер
 • Чесна ціна монтажу, ремонту та обслуговування систем відеоспостереження
Ціна монтажу та обслуговування систем відеоспостереження в Одесі
  • Монтаж відеоспостереження (1 точка) (обладнання замовника)
   від 550 грн
  • Сервісне обслуговування відеоспостереження
   від 350 грн

Встановлення відеоспостереження в Одесі

Відеоспостереження – один із найефективніших сучасних інструментів забезпечення безпеки будь-якого об’єкта – житлового будинку, квартири, комерційного об’єкта, складських територій чи публічних просторів. Система моніторингу високо цінується в компаніях та магазинах, «очі камер» відстежують наші пересування на вулиці, в офісі та навіть у басейні.
Відеоспостереження в Одесі не тільки допомагає службовцям охорони або, безпосередньо, власникам об’єкта, тримати його цілодобово під контролем і запобігати несанкціонованим проникненням, а й фіксує все те, що відбувається на території, що покривається відеосигналом. Нерідко тільки наявність камер може утримати зловмисників від проникнення в приміщення.

Переваги встановлення відеоспостереження вдома, на підприємстві, на виробництві

Безперечною перевагою установок відеоспостереження в Одесі є отримання швидкої вигоди та зниження витрат на охорону, особливо там, де є фізична охорона. Інвестиції в установку камер швидко окупаються, а співвідношення ціна-якість дуже вигідне.

Встановлення камери дає багато переваг:

 1. Попередження. Встановлення камер відеоспостереження носить як превентивний характер, так і дозволяє отримувати докази в ситуаціях, коли це може знадобитися. Часто наявність камер відганяє потенційних злочинців. Якщо така людина бачить встановлені камери, велика ймовірність, що вона не зважиться на вчинення забороненого діяння.
 2. Джерело інформації про порушника. Записи з системи відеоспостереження часто використовуються для затримання злочинця і пояснення подій, що відбулися. У разі скоєння злочину завдяки записам це може значно полегшити ідентифікацію особи порушника.
 3. Контроль співробітників. Монтаж відеоспостереження часто використовується на підприємствах для підвищення продуктивності праці. Як би ми до цього не ставилися, але відеоспостереження в офісах, на складах, у виробничих приміщеннях відмінно мотивує співробітників раціональніше використовувати робочий час, а іноді є важливою фіксацією для вирішення трудових спорів.
 4. Безпека майна. Приватні та комерційні приміщення, магазини та різні заклади потребують належного захисту. Система відеоспостереження дає можливість виявлення присутності небажаних людей та виникнення небезпечних ситуацій.
 5. Безпека людини. Встановлення систем відеоспостереження забезпечення почуття безпеки в районі, що підлягає моніторингу, дає людям відчуття, що хтось спостерігає за ними і їм нічого не загрожує.
 6. Аналітика. Сучасні камери та реєстратори дозволяють колаборацію з іншими системами (охоронною, пожежною, системою контролю доступу та ін.), також вони оснащені розширеною аналітикою, яка підтримує роботу системи. Завдяки аналітиці камери можуть реагувати на події, які ми справді хочемо зафіксувати.
 7. Моніторинг в реальному часі через телефон. Ви можете використовувати свій смартфон як камеру спостереження. Достатньо скачати програму, і ви отримуватимете живе зображення з встановленої камери, наприклад у вас вдома на наш смартфон.
 8. Простота реалізації. В даний час встановлення камер відеоспостереження Одеса не потребує великих витрат та громіздких монтажних робіт. У більшості випадків вибір камер і реєстраторів дозволяє підключити кожну точку по одному кабелю мережі.

 

Універсальних систем не існує, кожен об’єкт має свою специфіку, свій необхідний рівень безпеки, зокрема, на різних об’єктах може знадобитися різний ступінь деталізації зйомки, різний обсяг технічних можливостей для маніпуляції із записами в режимі реального часу.

Якщо ви хочете володіти інформацією про свою власність, наші майстри готові для вас встановити камери спостереження під ключ. Майстри «Рема сервіс» підходять до замовлень комплексно — від установки до налаштування камер або віддаленого доступу до реєстратора. Якщо вам також знадобляться послуги електрика, встановлення будь-якої техніки (наприклад, монітора або телевізора для системи відеоспостереження) – ми завжди до ваших послуг!

Монтувати систему відеоспостереження повинен виключно майстер встановлення камер відеоспостереження!

Важливість системи відеоспостереження важко переоцінити, але її ефективність визначається не так наявністю камер, скільки професіоналізмом фахівців із встановлення камер спостереження. Вибір відповідних систем моніторингу, знання про правильний монтаж та налаштування – не така вже й проста задача. Якщо у вас недостатньо знань у цій галузі, краще покластися на досвід наших фахівців, і тоді ви будете впевнені, що використовуєте техніку, що відповідає вашим вимогам, та безвідмовні пристрої.

Професійне встановлення систем відеоспостереження в Одесі починається з огляду об’єкта, визначення завдань, створення комерційної пропозиції та плану системи відеоспостереження, а також кошторису, з урахуванням особливостей об’єкта, що охороняється, наприклад, наявності пункту фізичної охорони, синхронізації із зовнішніми охоронними організаціями тощо.

Після укладення договору наші спеціалісти проводять установку, налагодження системи відеоспостереження та навчання замовника чи спеціаліста охорони роботи з обладнанням.
Фахівці РЕМА СЕРВІС не тільки гарантують вам надійність та ефективність системи відеоспостереження, а й конфіденційність, що є важливим у питаннях безпеки після підписання акта прийому робіт та здачі об’єкта.

Сертифікати та документи

Наша компанія має всі дозвільні документи

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

5 / 5. Оценок: 3