Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Швидка обробка заявок 24/7. Працюємо під час воєнного стану

Щоденно
з 8:00 до 23:00

Швидка обробка заявок 24/7. Працюємо під час воєнного стану

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Встановлення та ремонт побутової техніки. Ремонт холодильників вдома.

Встановлення та ремонт великої та дрібної побутової техніки (мікрохвильових печей, витяжок, електричних та газових поверхонь/плит/духових шаф, пральних/посудомийних машин, масляних електронагрівачів, побутових та промислових холодильників, дизельних та бензинових генераторів)

service-tech
 • Індивідуальний підхід до замовника та завдання
 • Тільки перевірені майстри
 • Чесні ціни та прозорість робіт
  • Встановлення та підключення пральної машини
   600-1200 грн
  • Встановлення та підключення посудомийної машини
   600-1200 грн
  • Встановлення та підключення електричної/газової/комбінованої плити
   600-1000 грн
  • Демонтаж електричної/газової/комбінованої плити
   300 грн
  • Встановлення та підключення варильної поверхні
   600-1200 грн
  • Встановлення та підключення духової шафи (духовки)
   600-1000 грн
  • Монтаж витяжки
   800-3000 грн
  • Установка витяжного вентилятора у санвузлах
   600-800 грн
  • Встановлення телевізора на стіну (до 42 дюймів)
   500 грн
  • Встановлення телевізора на стіну (понад 42 дюйми)
   600-3000 грн
  • Монтаж вентиляційного отвору
   300-800 грн
  • Установка мікрохвильової печі
   600-800 грн
  • Заміна бойлера (демонтаж старого+монтаж нового)
   1300-3200 грн
  • Установка газових котлів
   від 3000 грн
  • Ремонт великої та дрібної побутової техніки (мікрохвильових печей, витяжок, електричних та газових поверхонь/плит/духових шаф, пральних/посудомийних машин, масляних електронагрівачів, побутових та промислових холодильників, дизельних та бензинових генераторів):
  • Діагностика з розбиранням виробу
   від 600 грн
  • Діагностика без розбирання виробу
   300-500 грн
  • Ремонт (вартість ремонту озвучується майстром на місці проведення роботи, після діагностики)
   від 300 грн

Установка техніки не менш важлива, ніж покупка

До покупки техніки кожен без винятку підходить з усією серйозністю. Такий самий підхід має бути і при встановленні техніки. Довіряти її сумнівним фахівцям, а тим більше людям без досвіду в установці техніки не варто. Майстри РЕМА СЕРВІС відрізняються тим, що вміють працювати з технікою будь-якого рівня складності.

Правила установки техніки складніші, ніж ви думаєте

Крім уміння поводитися з технікою, дуже важливим аспектом є правильне розподілення навантаження на електромережу. Особливо якщо установка техніки в Одесі проводиться в будинках зі старою проводкою. Якщо раніше  у квартирі вже були проблеми з електрикою, вам слід звернутися до спеціаліста, викликати майстра для встановлення техніки.

Не обманюйтеся простотою установки таких побутових приладів, як електрична плита, пральна машина або холодильник. Відразу на місці майстри РЕМА СЕРВІС оцінять загальний стан електромережі у вашому будинку, проаналізують потужність всіх побутових приладів, встановлять нову техніку і правильно налаштують її.

Самостійне встановлення техніки загрожує проблемами, які ви не можете передбачати

Установка техніки пов’язана з небезпекою та ризиком. Це ще одна причина, з якої установка техніки в Одесі повинна проводитись виключно фахівцями з досвідом роботи. Небезпека та ризик виникають не тільки під час установки та налаштування, але й після нього. Дуже часто проблеми із встановленою технікою виникають від того, що через незнання було порушено елементарні правила.

Майстри РЕМА СЕРВІС неодноразово стикалися з тим, що неакуратна спроба встановити нове обладнання так само призводила до погіршення роботи техніки. Так витяжка, встановлена ​​вище, ніж вимагають правила, втрачала потужність, а пральна машина, встановлена ​​поблизу ванної або раковини, дуже швидко набиралася вологою і виходила з ладу.

Установка техніки, замовлена ​​в магазині   тільки здається зручністю

Часто нас  запитують, чому не вигідно замовляти установку техніки у тому магазині, де купуєш її? Що може бути зручніше одночасної купівлі та замовлення на встановлення? Однак тут криється низка складнощів та незручностей для покупця. Як правило, «магазинні» майстри поспішають. Вони не дуже схильні до того, щоб відповідати на запитання клієнта, не несуть персональної відповідальності, не завжди акуратно звертаються з купленим товаром. Щойно після установки виникають проблеми, і ви телефонуєте за номерами в договорі, вас перенаправляють від телефону до телефону, після чого ви приходите до висновку, що простіше, щоб установка техніки в Одесі проводилася сторонньою компанією, ніж знову зв’язуватися з «магазинною» установкою або намагатися знайти майстрів, які виконували її.

**Майстер з установки техніки доступний в будь-якому районі міста: Центр, Таїрова, Черьомушки, Молдаванка, Слобідка, Фонтан, Аркадія, Всі станції Фонтану, Всі станції Люстдорфської дороги, Дачі Ковалевського, Совіньйон, Район Привозу, Район Нового ринку, Район Будинку меблів, Бугаївка, Пересип, Селище Котовського, Лен.селище. Телефонуйте: 067 734 15 51, майстер із встановлення техніки готовий до виїзду.

Ремонт побутової техніки

Як довго прослужить техніка, залежить не тільки від якості її збирання, а й від майстра, який проводив ремонт. Сьогодні немає такої побутової техніки, яка б служила десятиліттями. Навіть найвідоміші і найдорожчі бренди рано чи пізно потребують ремонту. І тут стає питання – в чиї руки ви віддаєте пральну машину, холодильник, що правильно прослужив, або електричну плиту?

Майстер зі знаннями

Наявність інструментів у майстра ще не робить його професіоналом. З цим змушений погодитися кожен, хто будь-коли стикався з майстрами, у яких знань про техніку недостатньо. І якщо навички не старіють, то знання – так. Те, що майстер знав про кондиціонери та посудомийні машини 5 років тому ще знадобиться, але цього вже недостатньо. Для техніки 5, а тим більше 10 років, термін величезний. За цей час змінюється не лише візуальна складова моделей, а також змінюється їх внутрішня складова. Якщо майстер не знайомий з особливостями роботи та проблемами тих чи інших моделей тієї чи іншої техніки, якісно провести ремонт навряд чи вдасться.

Відремонтуємо все

Майстри РЕМА СЕРВІС беруться до ремонту побутової техніки в Одесі будь-якої складності. Вам не потрібно думати про те, як доставити техніку до сервісного центру або знайти хорошого майстра з ремонту. Наші навички, приклади робіт та відгуки про них говорять за себе. Майстри РЕМА СЕРВІС проводять ремонт та обслуговування: газових котлів та бойлерів, кондиціонерів та кухонних плит, варильних поверхностей та духових шаф, витяжок, холодильників, пральних та посудомийних машин, мікрохвильових печей.

Ремонт холодильників в Одесі

Домашня техніка, особливо кухонна, схожа на улюблений одяг в гардеробі, – прощатися з нею не хочеться до останнього. Будь-яка господиня підтвердить – у разі поломки, з усієї кухонної техніки, найскладніше вибрати холодильник.

Розлучатися з улюбленою технікою не доведеться, якщо ремонт довірити спеціалістам у своїй справі. РЕМА СЕРВІС пропонує ремонт холодильників в Одесі будь-якої складності.  

Майстри РЕМА СЕРВІС готові усунути поломку за короткий термін. Ми здійснюємо:

 • Ремонт на місці, без необхідності вивозити обладнання
 • Ремонтуємо будь-які холодильники, будь-яких моделей, будь-якого року випуску
 • Ремонт проводиться за допомогою нових якісних запчастин

Як зрозуміти, що настав час ремонтувати холодильник, якщо поломка не є очевидною? Поради нашого майстра:

 • Холодильник працює, але з’явився стукіт або гул
 • Усередині холодильника чи зовні почала підтікати вода
 • Усередині холодильника на стінках з’явилися намерзання
 • Холодильник не тримає задану температуру охолодження
 • У холодильнику зникло або пропадає освітлення
 • Холодильник швидко вимикається після початку роботи
 • Холодильник став рідше відключатися
 • Дверцята холодильника або морозильної камери прилягають нещільно

Щоб замовити ремонт холодильника в Одесі чи області, зателефонуйте нам за вказаними номерами телефонів. Ви також можете викликати майстра з ремонту холодильників онлайн, за допомогою кнопки на сайті або через Viber. 

Щоб холодильник прослужив вам довше, забезпечте йому регулярне чищення та протирання (мінімум раз на місяць). Розморожуйте холодильник не рідше 2 разів на рік, якщо виробником не передбачена функція No Frost. Регулярно перевіряйте герметичність дверей холодильника, щоб не пропустити час заміни фурнітури.

В експлуатації намагайтеся дотримуватися рекомендацій виробника щодо встановлення температури всередині холодильника та морозильної камери. 

Сертифікати та документи

Наша компанія має всі дозвільні документи