Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Ремонт побутової техніки в Одесі

Безкоштовна консультація прямо зараз

Майстри “РЕМА СЕРВІС” встановлюють та ремонтують усі види великої та дрібної побутової техніки: мікрохвильові печі, витяжки, електричні та газові поверхні плит та духових шаф, пральні та посудомийні машини, масляні електроводонагрівачі, побутові та промислові холодильники, дизельні та бензинові генератори побутової техніки.

 • Індивідуальний підбір майстра під необхідний вид техніки
 • Тільки перевірені майстри з ремонту побутової техніки
 • Завжди раціональний ремонт та чесна ціна за послуги
Послуги з ремонту холодильників та побутової техніки вдома
  • Встановлення та підключення посудомийної машини
   600-1200 грн
  • Встановлення та підключення електричної/газової/комбінованої плити
   600-1000 грн
  • Демонтаж електричної/газової/комбінованої плити
   300 грн
  • Встановлення та підключення варильної поверхні
   600-1200 грн
  • Встановлення та підключення духової шафи (духовки)
   600-1000 грн
  • Монтаж витяжки
   800-3000 грн
  • Установка витяжного вентилятора у санвузлах
   600-800 грн
  • Встановлення телевізора на стіну (до 42 дюймов)
   500 грн
  • Встановлення телевізора на стіну (свыше 42 дюймов)
   600-3000 грн
  • Монтаж вентиляційного отвору
   300-800 грн
  • Установка мікрохвильової печі
   600-800 грн
  • Заміна бойлера (демонтаж старого+монтаж нового)
   1300-3200 грн
  • Установка газових котлів
   от 3000 грн
  • Ремонт великої та дрібної побутової техніки (мікрохвильових печей, витяжок, електричних та газових поверхонь/плит/духових шаф, пральних/посудомийних машин, масляних електронагрівачів, побутових та промислових холодильників, дизельних та бензинових генераторів):
  • Діагностика з розбиранням виробу
   от 600 грн
  • Діагностика без розбирання виробу
   500 грн
  • Ремонт (вартість ремонту озвучується майстром на місці проведення роботи, після діагностики)
   от 500 грн

Грамотно встановлена ​​техніка – запорука її безперебійної роботи!

Монтаж техніки не менш важливий, ніж покупка. Мало вибрати якісні побутові прилади, важливо правильно встановити, підключити до всіх систем та запустити їх. Майстри “РЕМА СЕРВІС” відрізняються тим, що вміють працювати з технікою всіх видів та будь-яких рівнів складності.

Правила установки побутової техніки складніші, ніж здаються

Найважливішим аспектом при встановленні побутових приладів є правильне розподілення навантаження на мережу. Якщо встановлення техніки в Одесі проводиться в будинках зі старою проводкою, це особливо важливо. Встановлення та ремонт побутової техніки вдома повинні обов’язково проводитись разом з обстеженням системи електромереж, щоб уникнути можливих проблем.

Майстри “РЕМА СЕРВІС” на місці оцінюють стан проводки в будинку, аналізують потужність наявних побутових приладів, і лише переконавшись у тому, що електромережі витримують навантаження, встановлюють та налаштовують побутову техніку.

Не намагайтеся впоратися зі складними приладами самостійно

Самостійне непрофесійне встановлення техніки загрожує проблемами, які ви не в змозі передбачати. Важливо, щоб складні побутові прилади монтували та запускали фахівці, які мають відповідні знання та навички.

Майстри “РЕМА СЕРВІС” знають, як встановлювати будь-які різновиди великої та дрібної побутової техніки так, щоб прилади служили довго та працювали без перебоїв. Важливо користуватися послугами висококваліфікованих спеціалістів, які гарантують свої роботи.

Чому виклик майстра нашої компанії вигідніший, ніж послуги установника магазину?

Справа у відповідальності. Майстри, закріплені за торговельними точками, виконують функції вантажників та установників і не несуть персональної відповідальності за те, в яких умовах вони підключають побутові прилади, поспішають, не завжди акуратно поводяться з купленим вами товаром і не схильні відповідати на додаткові питання щодо користування технікою. Користуючись послугами майстрів “РЕМА СЕРВІС”, ви можете бути впевнені в тому. що отримуєте гарантію на всі види виконаних робіт та можете розраховувати на гарантійне обслуговування у випадках виходу техніки з ладу.

Компанія “РЕМА СЕРВІС” виконує роботи з встановлення та ремонту всіх видів дрібної та великої побутової техніки: терміновий ремонт холодильників на дому, ремонт будь-яких електроприладів, ремонт, обслуговування і підключення сантехніком посудомийних машин та інші види робіт з будь-якими побутовими приладами. Ціни на обслуговування побутової техніки в Одесі бувають різними, але, співпрацюючи з “РЕМА СЕРВІС”, ви завжди можете бути впевнені в тому, що отримуєте максимум послуг за найадекватнішою ціною на ринку.

Майстри “РЕМА СЕРВІС” надають послуги з встановлення та ремонту побутової техніки у всіх районах Одеси. Якщо вам необхідні роботи з встановлення або ремонту побутових приладів – телефонуйте оператору на номер + 38 067 734 15 51, отримуйте попередню консультацію, оформляйте виклик майстра та чекайте на прибуття спеціаліста найближчим часом!

Послуги з ремонту побутової техніки

Термін служби будь-яких побутових приладів залежить не тільки від фірми-виробника, якості збирання та ціни товару, а й від того, наскільки якісно були зроблені роботи зі встановлення. Тим не менш, навіть найдорожчі та якісні бренди рано чи пізно потребують ремонту – і в цьому випадку вам на допомогу можуть прийти наші майстри.

Кваліфіковані, досвідчені майстри з ремонту побутової техніки в Одесі

Компанія “РЕМА СЕРВІС” піклується про свою репутацію та співпрацює тільки з перевіреними та найкваліфікованішими фахівцями. Наші майстри знайомі з особливостями роботи та можливими проблемами всіх типів сучасної побутової техніки та в змозі провести оперативний якісний ремонт.

Відремонтуємо все!

Наші спеціалісти беруться за ремонт побутової техніки будь-якої складності. Звертаючись до нас, ви позбавляєте себе необхідності везти прилади в сервісний центр або тижнями шукати кваліфікованого майстра з ремонту. “РЕМА СЕРВІС” гарантує всім своїм клієнтам найвищий рівень якості. Ми проводимо роботи з обслуговування та ремонту газових котлів та бойлерів, кондиціонерів та кухонних газових та електричних плит, варильних панелей та духових шаф, витяжок найрізноманітніших модифікацій та всіх видів холодильників, пральних та посудомийних машин, а також готові відремонтувати дрібні побутові прилади на кшталт мікрохвильових печей, кофемашин тощо.

Виконані роботи

Сертифікати та документи

Наша компанія має всі дозвільні документи

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

5 / 5. Оценок: 2