Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Послуги вантажників та вантажоперевезень по Одесі

Безкоштовна консультація прямо зараз

Замовити вантажотаксі для перевезення по Одесі в будь-які райони міста, послуги вантажників, доставка вантажів у термін.

 • Індивідуальний підбір вантажників або вантажного таксі
 • Тільки професійні вантажники з необхідним обладнанням
 • Чесна ціна перевезень та гарантія збереження матеріальних речей

Вантажники та вантажоперевезення в Одесі

Якби не послуги вантажників в Одесі, для багатьох компаній переїзд офісу, виробничого цеху, школи, лікарні, офісу чи навіть квартири був би неможливим. Якщо ви також шукаєте вантажотаксі в Одесі, пропонуємо скористатися послугами нашої компанії.

Це тільки на перший погляд здається, що вантажоперевезення – це просто доставка з точки «А» до точки «В». Насправді транспортні послуги та логістичні ланцюжки можна без перебільшення порівняти із кровоносною системою людини.

Від вантажоперевезень Одесою залежить забезпечення населення, підприємств та організацій товарами життєвої необхідності – продуктами, будматеріалами, ліками, пальним. Без вантажоперевезень неможлива торгівля та функціонування економіки в масштабах міста та країни.

Вантажоперевезення по Одесі з повним або частковим обслуговуванням

Виклик вантажного таксі по Одесі – одна з найбільш популярних послуг. Звичайно, можна піти «довгим» шляхом і шукати підходящий транспорт для оренди, просити знайомих та друзів, щоб вони допомогли перенести та завантажити речі чи товари. Той, хто хоча б раз організовував квартирний переїзд, знає, як це клопітно. Але є більш елегантне рішення – звернутися до мувінгової компанії.

Переїзд експедитором: безпечний варіант

Якщо ви хочете замовити вантажотаксі недорого в Одесі та вибираєте послугу «все включено», компанія перевізник несе повну відповідальність за будь-який завданий збиток. Однак цей пункт означає, що компанія сама пакувала коробки. З іншого боку, якщо ви самі запакували речі для переїзду, транспортна компанія може не нести відповідальності за завдану шкоду.

Мувінгова компанія РЕМА СЕРВІС: переїзд з професіоналами

Вже з назви можна зрозуміти: Повний сервіс означає повне обслуговування, тобто комплексний безтурботний пакет. Договір із мувінговою компанією про переїзд із повним спектром послуг означає, що персонал зробить усе за вас.

Поки здійснюється переїзд, співробітники мувінгової компанії беруть на себе всі завдання, що виникають на колишньому та майбутньому місці проживання:

 • Упаковка вантажів, книг, картин, одягу, дзеркал, порцеляни та ін. в коробки для переїзду. Великі предмети меблів будуть захищені чохлами, ковдрами та плівкою.
 • Навантаження речей у машину, транспортування на нове місце та вивантаження речей з машини в нову квартиру.
 • Розпакування упакованих речей для переїзду та розміщення їх у потрібному місці. За бажання книги можна навіть поставити назад у правильному порядку в книжкову шафу.

При переїзді ви також можете замовити в нашій компанії такі послуги:

 1. Послуги електрика, для демонтажу обладнання у старій квартирі та встановлення техніки або пристроїв на новому місці.
 2. Сантехніка з підключенням пристроїв до водопроводу.
 3. Столярні роботи з розбирання та збирання меблів або з адаптації меблів до нових приміщень.

 

Для вас замовити вантажне таксі Одеса в компанії РЕМА СЕРВІС означає, що ви можете передати весь свій переїзд до досвідчених рук компетентних фахівців. Звичайно, послуги коштують грошей, але в багатьох випадках, наприклад, люди, які сильно зайняті на роботі, сім’ї з маленькими дітьми або люди похилого віку щасливі, якщо їм не доводиться обтяжувати своє повсякденне життя діями по переїзду. Найкраще обговорити, які саме послуги вам знадобляться під час переїзду, і ми попередньо назвемо вам їхню вартість.

Багато наших клієнтів також приймають передати лише частину завдань нам, а деякі роблять самі. Це дозволяє заощадити на витратах. Наприклад, ви можете запакувати та розібрати меблі, а навантаження, розвантаження та транспортування доручити нашому вантажотаксі в Одесі.
Клієнти, які вирішили вибрати нашу компанію, не тільки подбають про недорогий переїзд, а й почуватимуться спокійно.

Ми можемо гарантувати швидке та якісне вантажоперевезення по Одесі, оскільки маємо в своєму розпорядженні:

 • власним автотранспортом;
 • спеціалізованими механізмами та пристроями;
 • досвідченим персоналом – диспетчери, водії, вантажники в Одесі та області;
 • відпрацьованими та перевіреними часом схемами переїзду.

Дрібні переїзди та перевезення відповідальних вантажів

Ми можемо виконувати так звані дрібні переїзди, спеціалізовані переїзди, а також ті, які передбачають використання відповідного захисту предметів, особливо чутливих до ударів та інших механічних пошкоджень.

Ми перевозимо крихкі предмети, такі як скло, антикваріат та чутливе електронне обладнання. У нас є відповідне обладнання, транспортні засоби найакуратніші вантажники в Одесі, щоб безпечно доставити ваші речі будь-куди.

Ми несемо повну відповідальність за збереження довіреного майна. За статистикою, саме неякісні послуги вантажників в Одесі призводять до псування меблів, побутової техніки чи інших дорогих речей. Наш персонал знає правила дбайливого транспортування.
При необхідності, ми розберемо та зберемо громіздкі предмети, надійно запакуємо та зафіксуємо речі під час перевезення, захистимо їх від атмосферних опадів. Ціна послуги вантажників Одеси залежить від складності замовлення.

Ще один плюс співпраці з нашою компанією – дотримання конфіденційності та поважне ставлення до клієнтів.

Як зробити виклик вантажного таксі в Одесі?

Замовити вантажотаксі недорого в Одесі просто, якщо знати контакти потрібної компанії. Вам достатньо просто зателефонувати чи залишити заявку у формі зворотного зв’язку, і наш співробітник зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми працюємо без свят та вихідних, у тому числі, в умовах воєнного часу.
Виконаємо замовлення на найвищому рівні. Гарантуємо дотримання термінів та інших домовленостей, відповідальне навантаження та вивантаження речей, незалежно від адреси проживання та зручності під’їзних шляхів.

Звертайтесь! Виклик вантажного таксі в Одесі вирішить проблему офісного чи домашнього переїзду, доставки обладнання, побутової техніки чи громіздкого музичного інструменту.

Сертифікати та документи

Наша компанія має всі дозвільні документи

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

5 / 5. Оценок: 1