Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Будівельні та оздоблювальні роботи в Одесі

Безкоштовна консультація прямо зараз

Будь-які внутрішні будівельні роботи. Кваліфіковані майстри, сучасні технології оздоблення. Штукатури, шпаклівники, гіпсокартонники, плиточники та інші майстри.

service-otd
 • Індивідуальний підбір майстра з ремонту квартири чи будинку
 • Тільки перевірені професійні майстри оздоблювальних робіт
 • Чесна ціна та гарантія якості виконаних робіт
Ціни на внутрішні оздоблювальні роботи в Одесі.
  • Встановлення Амстронга (за 1кв.м)
   150 грн
  • Поклейка шпалер (за 1кв.м)
   100-800 грн
  • Укладання плитки (за 1кв.м)
   300-400 грн
  • Укладання ламінату (за 1кв.м)
   120-280 грн
  • Заміна кахельної/керамічної/мозаїчної плитки (від 1шт до 4шт)
   від 500 грн
   Розглядається лише у разі, якщо обсяг роботи не менше 10 кв.м та місце укладання повністю звільнено від меблів.
  • Укладання лінолеуму (ціна вказана за 1кв.м; заявки до 10 кв.м розглядаються індивідуально)
   50-60 грн
  • Установка плінтуса (1м/пог)
   від 70 грн
  • Обклеювання падоги без фарбування (за 1пог.м)
   90 грн
  • Установка жалюзі (1шт)
   400-600 грн
  • Обклеювання пінопластових стель (за 1кв.м)
   200-400 грн
   Розглядається лише у випадку, якщо обсяг роботи не менше 10 кв.м
  • Поклейка бамбука (за 1кв.м)
   90 грн
  • Стяжка піщана (до 10см) (за 1кв.м)
   300 грн
  • Вирівнювання підлоги самозрівнювачем (від 1мм до 5мм) (за 1кв.м)
   100 грн
  • Шпаклювання стін:
  • Під шпалери (за 1кв.м)
   100-150 грн
  • Під фарбування (за 1кв.м)
   150-200 грн
  • Штукатурка маячна (до 5см) (за 1кв.м)
   150 грн
  • Штукатурка фасадна (за 1кв.м)
   100-1000 грн
  • Фарбування стін та стелі (залежить від кількості шарів покриття) (за 1кв.м)
   100-250 грн
  • Внутрішнє утеплення стін:
  • Пінопласт+сітка+шпаклівка (за 1кв.м)
   150-200 грн
  • Базальтова мінвата (за 1кв.м)
   150-200 грн
  • Обшивка стін після утеплення:
  • Профнастил/вагонка/гіпсокартон/сайдинг (за 1кв.м)
   100-700 грн
  • Профнастил/набірні бетонні/кам'яні/оцинковані (за 1пог.м)
   від 1000 грн

Будівельні послуги, ремонтні та оздоблювальні роботи в Одесі

Якби більшість тих, хто починає ремонт, знали, як багато залежить від якості оздоблювальних робіт, то майстрів вибирали б не стільки за розцінками, а виключно за їх досвідом і результатами роботи.
Неякісні оздоблювальні роботи загрожують тим, що максимум через рік весь ремонт, в який вкладено стільки коштів, часу та моральних сил, буквально посиплеться. Це твердження актуальне, як внутрішніх оздоблювальних робіт, так зовнішніх.

Також багато хто з нас на власному гіркому досвіді переконався, що віддавати оздоблювальні чи ремонтні роботи на аутсорсинг кільком командам — не найкраща ідея. Проблеми з вибудовуванням термінів та синхронізацією окремих етапів реалізації інвестицій — не єдині перешкоди, які доводиться долати, і будь-які затримки в одній компанії викликають затримки в іншій, що може розтягнути ремонт на тривалий час.

Компанія РЕМА СЕРВІС пропонує гарний варіант для всіх, хто займається ремонтом, будівництвом або облаштуванням свого будинку, підприємства, офісного чи комерційного приміщення, а саме, ми пропонуємо повний комплекс ремонтно-оздоблювальних послуг в Одесі.

«Рема сервіс» — послуги з ремонту та обробки від «а» до «я»

Наша ремонтно-будівельна компанія спеціалізується на комплексному ремонті квартир, будинків та офісів, тим самим позбавляє інвестора необхідності шукати окрему команду для виконання різних завдань. У РЕМА СЕРВІС до ваших послуг досвідчений штат співробітників – від майстра з ремонту квартир і утеплення стін до теслярів і електриків.

Делегуючи всі ремонтно-будівельні роботи нам, ви отримуєте багато переваг:

 1. Виконання будівельних робіт від початку до кінця.
 2. Відповідальність однієї компанії та більш простий контроль виконаних робіт, ніж у випадку кількох підрядників.
 3. Економія часу інвестора – немає необхідності шукати різні бригади, які виконуватимуть роботи на кожному етапі будівництва.
 4. Один підрядник піклується про якість своїх послуг, оскільки усвідомлює, що виправляти помилки йому доведеться самому, він не може звинувачувати свого попередника.
 5. Можливість домовитися про нижчу ціну на внутрішні оздоблювальні роботи.

Внутрішні оздоблювальні роботи в Одесі

Внутрішнє оздоблення – це роботи, які йдуть після завершення етапів будівництва. До обсягу оздоблювальних робіт входять заходи щодо доведення об’єкта до стану «під ключ». Вони включатимуть заливку стяжки, укладання підлоги, кладку плитки, обробку стін, укосів і стелі, монтаж сантехнічних систем і т.д.

При виконанні внутрішніх оздоблювальних робіт важливо дотримуватися черговості етапів, всі вони повинні проводитися за узгодженим планом. Тільки тоді ви заощадите гроші і, перш за все, час. План оздоблювальних робіт складається таким чином, щоб фахівці з окремих видів робіт не заважали один одному, і щоб вам не доводилося руйнувати вже виготовлені елементи через необхідність виготовлення нових. Фронт робіт легше зрозуміти, коли оздоблювальні роботи виконує одна компанія.

Професійна та надійна ремонтна бригада РЕМА СЕРВІС візьме на себе всі питання виконання внутрішніх оздоблювальних робіт, а також логістику, точно узгоджуючи необхідні роботи та доставку матеріалів та меблів.
Компанія РЕМА СЕРВІС контролює якість робіт своїх майстрів, не розкидаючись словами про «європейські» стандарти. Ми дбаємо про те, щоб оздоблювальними роботами наших майстрів ви залишилися задоволені. На сайті РЕМА СЕРВІС клієнт самостійно може підібрати з якими майстрами йому працювати – для цього у вашому розпорядженні відгуки та рейтинг майстра, що динамічно змінюється від замовлення до замовлення.

Ви також можете проаналізувати ціни на послуги будівельно-ремонтних організацій у нашому місті та переконається, що вартість внутрішніх оздоблювальних робіт у РЕМА СЕРВІС найлояльніша.

Встановлення огорож та воріт в Одесі

Огородження – невід’ємний елемент як заміської, так і міської нерухомості. Від якості огорожі залежить не лише зовнішній вигляд території, але також комфорт та безпека. Виготовлення та встановлення огорож Одеса – одна з пропонованих нами послуг.

Замовити паркан в Одесі ви можете у РЕМА СЕРВІС, ми пропонуємо:

 • Виготовлення огорож, воріт, хвірток (профнастил / набірні бетонні / кам’яні / оцинковані).
 • Встановлення паркану з профнастилу Одеса з хвірткою та воротами;
 • Монтаж набірних бетонних огорож;
 • Встановлення кам’яних огорож;
 • Встановлення оцинкованих огорож, воріт та хвірток.

Який паркан чи ворота ви оберете?

 1. Фарби з профнастилу в Одесі користуються величезною популярністю, тому що доступні за ціною, добре виглядають і мають широку гамму кольорів. У тон таким парканам зазвичай встановлюють ворота та хвіртки. Ворота з профнастилу легкі та міцні.
 2. Набірні бетонні огорожі. Зазвичай це збірна конструкція, що має, з одного боку, декоративний зовнішній вигляд, а з іншого — має міцність і високий показник захисту. Набірні бетонні паркани в Одесі замовляють там, де є необхідність зробити високу, надійну, декоративну огорожу, просту в установці та експлуатації.
 3. Забір із каменю в Одесі часто можна побачити у приватному секторі, на території, де важливо, щоб перше враження було позитивним. Паркан із каменю — це екологічно чистий матеріал, висока пожежна безпека та виграшне рішення в ландшафтному дизайні.
 4. Оцинковані ворота, огорожі та хвіртки – це ще один довговічний і доступний за ціною варіант огорожі. Оцинковані огорожі в Одесі нерідко використовують на промислових підприємствах, оскільки вони міцні, стійкі до перепадів температур та погодного впливу, не піддаються впливу вологи та мають порівняно невелику вагу при всій своїй міцності.

 

Який би варіант огорожі, воріт чи хвіртки ви не вибрали, РЕМА СЕРВІС гарантує доступні ціни, високу якість та оперативність виконаних робіт.
Замовляйте будівельні роботи з найкращими майстрами в Одесі

Якщо ви витратили на пошук майстра з обробки хоча б 15 хвилин, то, напевно, маєте уявлення про те, яка кількість пропозицій на ринку Одеси існує. Довіритися не тому майстру – простіше, ніж зробити правильний вибір.

РЕМА СЕРВІС бере складне завдання щодо підбору майстра на себе. Окрім відгуків та рейтингу майстрів, крім контролю якості роботи після закриття заявки, РЕМА СЕРВІС забезпечує клієнтам гарний результат ще до того, як було залишено заявку на виклик майстра з обробки в Одесі. РЕМА СЕРВІС не підпише договір з майстром, який не пройшов п’ять ступенів перевірки, включаючи перевірку вмінь та навичок майстра.

*Майстер з обробки доступний в будь-якому районі міста: Центр, Таїрове, Черемушки, Молдаванка, Слобідка, Фонтан, Аркадія, Всі станції Фонтану, Всі станції Люстдорфської дороги, Дачі Ковалевського, Совіньйон, Район Привозу, Район Нового ринку, Район Будинку ме , Пересип, Селище Котовського, Лен.селище. Телефонуйте: 067 734 15 51, майстер обробки готовий до виїзду.

 

Виконані роботи

Сертифікати та документи

Наша компанія має всі дозвільні документи

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

5 / 5. Оценок: 1