Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Бойлер чи проточний нагрівач

Що вибрати, бойлер чи проточний нагрівач?

Проточний нагрівач, на перший погляд, здається найбільш прийнятним за вартістю покупки та ціною за роботу щодо його встановлення. Так, і необхідні функції він начебто виконує. Але чи так все гаразд насправді? І в того й іншого виду нагрівачів утворилася своя армія шанувальників, слухаючи аргументи кожної сторони, невибагливому покупцеві, з виходом кожної нової моделі на ринок, вибір зробити все складніше.

Проточний водонагрівач – не потужністю єдиною

Той, хто покладає на проточний водонагрівач ті ж надії, що й на бойлер, буде розчарований. Хоча потужність самого водонагрівача не мала, використовувати нагріту ним гарячу воду, як те, що зазвичай тече з крана, неможливо. Найчастіше для цього не вистачає потужності електромережі та самого струменя.
Накопичувальні водонагрівачі (вони ж бойлери), навпаки, хоч і мають великий обсяг і не такі прості в установці та обслуговуванні, здатні задовольнити всі потреби великої родини без гарячої води. Тут вам і прийняття душу, і прийняття ванної, і збирання, і прання. Все, що залишається – вибрати обсяг бойлера. Однак з цього випливають два основних мінуси накопичувального водонагрівача – обмеженість води за обсягом бойлера та необхідність у місці та надійному кріпленні.

А як же водонагрівачі на один кран?

Як проміжний варіант з’явилися так звані проточні нагрівачі на один кран. Такі нагрівачі зручні, ідеально підходять для електричних мереж старого зразка, але обов’язково повинні бути оснащені функцією блокування одночасного включення, якщо йдеться про встановлення проточних водонагрівачів на один кран відразу в кількох місцях (наприклад, у ванній та кухні або у двох ванних кімнатах одночасно).
Важливо відзначити, що проточні водонагрівачі повинні підключатися окремим кабелем, якщо таких водонагрівачів планується 2-3, отже кількість кабелів повинна бути відповідною. Враховувати це потрібно ще на етапі проведення ремонту, в іншому випадку вам слід бути готовими до додаткових витрат на проведення електропостачання.

Так що краще, бойлер або проточний водонагрівач?

Бойлери менш вимогливі до електропостачання, а така послуга, як обслуговування бойлерів вам, при правильній експлуатації, буде потрібна лише іноді. Куди більш вимогливі вони до кріплення. Найпопулярніші моделі бойлерів розраховані на 50 л. – 100 л., І важать вони відповідно. Для таких бойлерів фахівці рекомендують кріплення 8-10 мм. у діаметрі.
У бойлерів час нагріву води, в порівнянні з проточними водонагрівачами, у рази збільшено. Так, бойлер на 100 л. нагріти до температури трохи вище за 50 градусів можна не раніше, ніж за 2 години. Зате вода буде справді гаряча, а не ледь тепла, як це зазвичай трапляється з проточним нагріванням.
Якщо у вас є можливість придбати одразу два види водонагрівачів, зробіть це. Особливо, якщо нагрівання води потрібне у приватному будинку. Ви оціните можливість швидко прийняти душ, як і нагріти багато води на добу вперед.

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

0 / 5. Оценок: 0

Попередня стаття Наступна стаття