Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Сезонна підготовка кондиціонера: як зберегти працездатність та продовжити термін служби

Кондиціонери – це невід’ємна частина благоустрою у більшості будинків та офісів. І обслуговування кондиціонерів є необхідним заходом для забезпечення їхньої справної роботи. Розглянемо основні аспекти правильного догляду за таким обладнанням для збереження роботи протягом багатьох років.

Чому кондиціонер вимагає обслуговування?

Більшість користувачів використовують кондиціонер саме у спеку року – влітку. Однак мало хто розуміє, що обслуговування кліматичного обладнання має на увазі його перевірку після завершення та початку його робочого сезону. По-перше, це необхідно для забезпечення безпеки: якщо сервісне обслуговування кондиціонерів не проводилося протягом тривалого часу, запилені фільтри або електропроводи, що дрейфують, можуть стати джерелом пожежі і навіть ураження електричним струмом. По-друге, обслуговування кондиціонера допомагає продовжити його термін служби. Регулярна перевірка, чищення та заправка кондиціонера дозволяє виявити та усунути проблеми на ранніх стадіях, а також покращити якість повітря у приміщенні.

Що входить до комплексу сезонної підготовки кондиціонера?

Майстер з обслуговування кондиціонерів проводить такі заходи:

  • Очищення фільтрів. Після зимового “застою” фільтри накопичують пил. Забруднення з їхньої поверхні в рамках чищення кондиціонерів в Одесі усуваються шляхом промивання, а за наявності сильних засмічень, фільтри підлягають заміні.
  • Перевірка працездатності. Майстер перевіряє кліматичне обладнання щодо тріщин на корпусі, справності всіх режимів і функцій. Якщо проблеми в процесі обслуговування кондиціонерів виявлено, фахівець терміново їх усуває.
  • Очищення зовнішнього блоку. Зовнішній блок кондиціонера, зважаючи на своє розташування, схильний до найбільшого забруднення. Тільки кваліфікований майстер знає всі нюанси його очищення та робить її, дотримуючись усіх заходів безпеки.
  • Перевірка витоків холодоагенту. Перевірка запасу фреону традиційно входить до обслуговування кондиціонерів в Одесі, який потрібний для коректної роботи спліт-системи. Її робота заснована на циклі компресії та декомпресії холодоагенту, який циркулює по всій системі та передає тепло з приміщення на вулицю. Якщо холодоагенту недостатньо, спліт-система кліматичного обладнання виходить з ладу.
  • Перевірка електричних з’єднань. Фахівець перевіряє контакти, щоб переконатися, що вони не окислилися або не стали причиною короткого замикання.

Щоб уникнути перерахованих вище перебоїв кліматичного обладнання, подбати про його справну роботу слід заздалегідь. Наші майстри здійснюють якісну перевірку, чищення та заправку кондиціонерів вдома.

Чому сезонне обслуговування кондиціонерів слід довірити компанії «РЕМА СЕРВІС»?

, Сезонна підготовка кондиціонера: як зберегти працездатність та продовжити термін служби

Фахівці нашої компанії проводять діагностику та обслуговування кліматичного обладнання цілий рік та стикаються у своїй роботі з обслуговуванням кондиціонерів різних марок та моделей. Ми оснащуємо наших майстрів лише професійним інструментом та матеріалами для якісного проведення робіт. Крім того, наша компанія надає гарантію на надану послугу.

А ще «РЕМА СЕРВІС»:

  • Несе відповідальність за якість виконаної роботи;
  • Обслуговує комерційні та некомерційні об’єкти;
  • Гарантує клієнтам чесні ціни та прозорість виконуваних робіт.

Сезон обслуговування кондиціонерів уже розпочався! Поспішайте і ви підготувати своє обладнання до літнього сезону. Телефонуйте на нашу гарячу лінію: (048) 734-15-51, (093) 734-15-51 або (067) 734-15-51 для отримання безкоштовної консультації та замовляйте чищення кондиціонерів в Одесі вже сьогодні!

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

5 / 5. Оценок: 3

Попередня стаття Наступна стаття