Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Перетяжка меблів: коли це вигідно?

З плином часу кожен із нас хоче бачити оновлені меблі, особливо після свіжого ремонту. Однак купівля нових предметів інтер’єру в наш непростий час коштує кругленьку суму. Тому все більше людей розглядають варіант перетяжки м’яких меблів. У цій статті ми розглянемо випадки, коли доречно оновлення оздоблення та як правильно підійти до цього серйозного процесу.

Коли доречна перетяжка меблів?

До цього рішення кожен власник меблів приходить зі своїми причинами. Розглянемо коротко, коли слід скористатися послугою оббивки м’яких меблів:

, Перетяжка меблів: коли це вигідно?
  • Старі меблі знаходяться в хорошому стані, але її оббивка зношена або виглядає застарілою.
  • Зміна кольору кімнати. Якщо ви змінили дизайн кімнати, а меблі не вписуються в загальну картину, перетяжка стане добрим виходом із ситуації.
  • Персоналізація меблів. Якщо ви хочете модернізувати меблі під свій смак або потреби, перетяжка може бути більш економічним рішенням, ніж купівля нових меблів.
  • Ремонт або заміна оббивки. Якщо оббивка ваших меблів пошкоджена, повна заміна вийде дорожче, ніж перетяжка меблів в Одесі.

Пояснимо вигоду ремонту м’яких меблів у Одесі на простому прикладі. Допустимо, ви власник якісного дивана зі складним механізмом. Але наповнювач втратив свою форму і ви відзначаєте потертість, яка з часом характерна для будь-якого виду меблів. Купівля нового предмета інтер’єру в цьому випадку буде дуже нераціональна. Щоб максимально правильно підійти до оббивки меблів в Одесі, розповімо далі, що слід врахувати.

Які нюанси при перетяжці меблів слід враховувати?

Передусім вам слід прийняти рішення щодо оббивної тканини та внутрішнього наповнювача, якщо мається на увазі його заміна або додавання. Тканину слід вибирати з урахуванням таких показників, як довговічність, щільність та естетичні уподобання. Внутрішній наповнювач – забезпечує стійкість, функціональність та комфорт використання. Тому його властивості та характеристики також слід враховувати.

Однак не слід забувати і про каркас меблів, який є його основою. До нього відносяться дерев’яні бруски, металеві конструкції, пружини та механізми. Важливо відзначити, що перетяжка меблів без діагностики та усунення несправностей виведе предмети інтер’єру з ладу значно швидше, а часом взагалі приведе меблі в непридатність.

Щоб функціональна складова меблів служила вам довгі роки, а її зручність та естетика доставляли задоволення, слід скористатися послугами тесляра чи столяра.

Чому перетяжку меблів рекомендується надати фахівцям компанії «РЕМА СЕРВІС?»

Фахівці «РЕМА СЕРВІС» виробляють ремонт та перетяжку м’яких меблів в Одесі вже багато років. Наші майстри щодня працюють із різними фактурами оббивки, а також з будь-якими видами наповнювачів. Крім того, перед проведенням оббивних робіт наші фахівці виробляють діагностику конструкції м’яких меблів. Ви можете бути впевнені, замовивши перетяжку меблів в Одесі, ціна за послугу за допомогою професійних майстрів буде в кілька разів нижчою, ніж придбання нових м’яких меблів середнього класу.

А ще «РЕМА СЕРВІС»:

  • Обробляє заявки 24/7;
  • Здійснюємо гарантію на виконану роботу;
  • Має позитивні рекомендації від одеситів;
  • Надає безкоштовну первинну консультацію.

Телефонуйте в наш кол-центр: (048) 734-15-51, (093) 734-15-51 або (067) 734-15-51 для отримання безкоштовної консультації та замовляйте перетяжку меблів в Одесі вже зараз!

, Перетяжка меблів: коли це вигідно?

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

5 / 5. Оценок: 4

Попередня стаття Наступна стаття