Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Як заощадити на майстрі та заплатити втричі дорожче

Погодьтеся, ведення побуту – не найлегше завдання. Не стає вона легшою і тоді, коли в будинку щось ламається, виходить з ладу або потребує ремонту. Як правило, побутові НП трапляються несподівано і завжди не вчасно. На цьому й заробляють несумлінні постачальники послуг та майстри.

Виклик сантехніка додому

Ціни на сантехнічні роботи в Одесі коливаються, а значить у вас є можливість вибирати, кому і скільки платити. Насправді бажання викликати сантехніка додому недорого, обертається подвійними, або навіть потрійними витратами. І починається все із сайту постачальника послуг.

Проблеми з сантехнікою найчастіше застають людей зненацька (потік бачок унітазу, зламався кран, утворилася течія під ванною, прорвало трубу тощо), і рішення вони змушені приймати поспіхом. Людина не має часу сісти, вибрати пропозиції від декількох компаній, порівняти ціни, вивчити відгуки. І перша помилка (про яку добре відомо несумлінним компаніям та майстрам) — клієнт поспішає і починає шукати компанію не за відгуками, не за наданою інформацією чи якістю сервісу, а за цінами.

, Як заощадити на майстрі та заплатити втричі дорожче

Чим же такий небезпечний «дешевий» виклик сантехніка додому?

Ви обмовили вартість з оператором, залишили замовлення і чекаєте на майстра. Незабаром він приїжджає, оглядає місце роботи і раптом на вас починають сипатися незрозумілі терміни, закручується метушня, від вас вимагають швидкого прийняття рішень про складність ремонту та купівлю матеріалів (відомі випадки, коли майстри буквально «розкручували» клієнта на покупку інструментів). У кращому випадку, до вас приїжджає небалакучий фахівець, який довго і з важливим виглядом щось робить, після чого виставляє рахунок у 2 рази вище ніж узгоджений з оператором або через 30 хвилин після того, як майстер поїхав, виявляється, що проблема не була усунена . Таким чином, спроба викликати сантехніка додому недорого обертається вагомою тратою сімейного бюджету.

Але ж можна зателефонувати до компанії та поскаржитися?

Так можна. Якщо виклик сантехніка додому був здійснений через компанію, а не через приватні оголошення, поскаржитися можна. У 99,9% випадків ви нічого не досягнете. Про те, що ціни на сантехнічні роботи в Одесі за фактом відрізнятимуться від тих, які вказані в прайсі або про те, що поломка, швидше за все, не буде усунута, в компаніях добре обізнані. І на всі ваші питання, обурення та вимоги пояснити, як так сталося, що вартість була узгоджена ​​одна, а насправді – зовсім інша, як сталося так, що робота зроблена, але результату немає, заздалегідь заготовлені відповіді. І ці відповіді вам точно не сподобаються.

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

0 / 5. Оценок: 0

Попередня стаття Наступна стаття