Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Встановлення пральної машини

Установка пральної машини в Одесі

Багатьом на перший погляд здається, що встановлення пральної машини це просто, достатньо лише розібратися в інструкції. І навіть якщо вам здається, що спроба вдала, велика частка ймовірності, що через 1-2 прання знадобиться майстер з установки пральної машини, оскільки на одному з етапів підключення була припущена помилка. Забігаючи наперед, зазначимо, що таку послугу, як встановлення пральної машини в Одесі краще замовляти через такі компанії, як РЕМА СЕРВІС, де кожна заявка супроводжується документами, а не усними домовленостями.

Місце розміщення пральної машини

Установка пральної машини повинна проводитися там, де мінімум вологи та максимально добре працює розетка. Останнім часом пральні машини нерідко розміщують на кухні, проте звичайній людині не просто оцінити ступінь завантаженості кухонних розеток. Випадки, коли встановлення пральної машини в Одесі ставало «останньою краплею», і побутові прилади на кухні або вибивали пробки, або плавили дроти, або виходили з ладу, не рідкість. Тільки правильно визначивши місце встановлення пральної машини, можна розпочинати наступні кроки.

Підготовка до встановлення

Етап підготовки пральної машини до установки ретельно описаний у кожній інструкції, нерідко забезпечений графічними схемами, і все ж таки це не захищає від помилок. Найчастіше встановлення пральної машини на етапі підготовки викликає таку проблему, як пошкодження барабана. Відбувається це під час включення пральної машини до того, як з неї будуть вилучені всі деталі, що допомагають у транспортуванні техніки. Якщо ви не впевнені, що можете впоратися з видаленням деталей для транспортування, викличте майстра!

Налаштування зливальної системи пральної машини

Установка пральної машини передбачає один з таких видів підключення: до каналізації або до водопроводу. І той та інший вид підключення вимагають певних знань, що виходять за рамки вказівок. Наприклад, стаціонарне зливання при підключенні до каналізації вважається максимально ефективним, а підключення до водопроводу вимагає обов’язкового використання запірної арматури. Якщо не впевнені, що зможете правильно підключити техніку, краще скористайтесь послугою встановлення пральної машини в Одесі.

Вирівнювання положення пральної машини

Якщо у вашому розпорядженні немає рівня, краще відразу відмовитись від самостійної установки пральної машини. Від того наскільки рівно буде встановлена техніка, повністю залежить наявність або відсутність вібрацій при її роботі. А від наявності чи відсутності вібрацій – цілісність ремонту у приміщенні. Підставляти будь-що під ніжку машинки, щоб зменшити вібрації, КАТЕГОРИЧНО заборонено.

Підключення пральної машини до електромережі

Етап, на якому ті, хто самостійно встановлює техніку, найчастіше помиляються. Важливо відзначити, що це найнебезпечніший етап, тому РЕМА СЕРВІС рекомендує замовити послугу встановлення пральної машини в Одесі, уникнувши тим самим можливих наслідків. Заземлення в установці пральної машини має вирішальне значення. Якщо в квартирі спостерігаються проблеми з проводкою або підключення пральної машини проводиться в магазині, пральні та подібних сервісах, потрібен майстер з установки пральної машини. Строго заборонено підключати заземлюючий провід до труб та батарей!

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

0 / 5. Оценок: 0

Попередня стаття Наступна стаття