Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Як зберегти побутову техніку під час перепадів електроенергії?

Через останні події в Україні наша енергосистема стала дуже нестабільною. Короткочасні стрибки в подачі електроенергії викликані збоєм у мережі, комутацією ланцюгів та іншими поточними явищами можуть пошкодити дороге електронне обладнання (холодильники, мікрохвильові печі, комп’ютери, і призвести до втрати даних, що зберігаються на них).

Наприклад, конденсатору холодильника не бажаний частий перезапуск, між запусками має пройти щонайменше 5 хвилин. За нинішньої нестабільної ситуації електроенергія може подаватись і пропадати з інтервалом 1-2 хвилини і так кілька разів поспіль. При кожному перезавантаженні напруга однієї з фаз може просаджуватися, а інших фазах підвищуватися. Якщо ви потрапите на лінію зі зниженою напругою, то вашим приладам нічого не загрожує. Але якщо на побутову техніку прийде підвищена напруга, то знадобиться ремонт побутової техніки вдома.

Увімкнений до мережі телевізор може стати непридатним при стрибку до 250 В. Для плазмових і LED телевізорів стандартні параметри мережі — 180-250 В. При стрибку вище цього значення обладнання піддається перевантаженню та збільшується ймовірність перегорання плат.

, Як зберегти побутову техніку під час перепадів електроенергії?

Як мінімізувати ризик та наслідки перенапруги?

Через масштаби збитків, які можуть завдати навіть одиничний стрибок напруги, варто заздалегідь подумати про заходи безпеки.

Як запобігти перегоранню побутової техніки:

  1. Вимикайте з розеток прилади, якими ви не користуєтеся (телевізор, комп’ютер, пральна машина). Цей простий спосіб захистить обладнання від перенапруги, коли воно не використовується. Пам’ятайте, що вимкнути пристрій недостатньо, необхідно вийняти вилку з розетки.
  2. Користувачам домашніх та робочих комп’ютерів слід подумати про придбання подовжувачів із заземленням. Ці прості та відносно недорогі пристрої захистять ваше обладнання від стрибків напруги, які можуть призвести до втрати даних. Однак пам’ятайте, що вони працюють належним чином лише тоді, коли вони підключені до заземленої розетки. Якщо ваші розетки ще без заземлення, зверніться за допомогою до електрику.
  3. Використання ДБЖ забезпечують рівномірну потужність сигналу, знижуючи коливання напруги.

Що робити при перенапругі в електромережі?

Якщо вже сталося так, що перенапруга мережі пошкодила побутові прилади у вашому будинку, майстер ремонту побутової техніки допоможе вам вирішити цю проблему. Але окрім виклику майстер з ремонту побутової техніки, ви також повинні стежити за іскринням розеток – якщо ви помітили цю проблему, не використовуйте розетку до приходу майстра.

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

5 / 5. Оценок: 4

Попередня стаття Наступна стаття