Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Основні правила вибору пральної машини

Сторона завантаження має значення

Комусь зручне фронтальне завантаження прання, комусь вертикальне, але вирішальне значення матиме місце, де пральна машинка буде встановлена. Так, вбудована пральна машина несумісна з вертикальним завантаженням білизни. Плюс вертикального завантаження в економії місця та можливості докласти брудну білизну прямо під час прання.

Вибирайте максимальне завантаження по собі

Людині, яка живе одна, достатньо машинки на 3-4 кг білизни, але якщо в квартирі проживає 2 і більше осіб, тим більше, якщо сім’я велика, брати пральну машину із завантаженням менш ніж на 6-10 кг., сенсу немає.

Ефективність пральної машини

Ефективність пральної машини визначається такими параметрами, як віджимання, клас прання та енергозбереження. Якщо у вас є можливість взяти машинку з класом прання А або В, з класом віджиму А (40-45) та енергоефективністю А+ або хоча б А, вважайте, що ви зробили найвигідніше капіталовкладення в побутову техніку.

Віджим та його швидкість

Зараз виробники рекомендують відмовитися від пральних машин з віджимом 1000 об/хв і перейти на машинки нового покоління – зі швидкістю віджиму від 1200 об/хв до 2000 об/хв. Мало того, що такі пральні машини завжди будуть на 40% дорожчими, чи встоять ваша білизна і ваші речі перед руйнівною силою такої швидкості, не відомо.

Програмне забезпечення та захист від протікання

Опитування, що постійно проводяться, показують, що домогосподарці при пранні необхідно не більше 15-20 програм. Все, що понад лише збільшує вартість побутової техніки і створює на неї не потрібне навантаження. Проте поспішати із покупкою дешевої пральної машини теж не варто. У дешевих пральних машинах лише частково впроваджено захист від протікання. Бажаєте повного захисту машини – купуйте модель дорожче.

Бак та барабан – який матеріал вибрати

Як правило, виробники пропонують два типи матеріалів: міцний пластик або нержавіюча сталь. Виходячи з досвіду РЕМА СЕРВІС, пральні машини з барабаном з нержавіючої сталі кращі, тому що здатні прослужити десятки років, чого не можна сказати про пластикові барабани. Останній, однак, працює набагато тихіше, ніж сталевий барабан.

На що ще звертати увагу

Вибираючи пральну машину, обов’язково зверніть увагу на наявність функцій автоконтролю дисбалансу барабана (функція дозволяє розплутувати речі) і автоконтролю піноутворення (дуже корисна функція для тих, хто ніяк не може розібратися з дозуванням порошку). Захист від дітей та відкладений старт – функції, які теж мають бути. Чи сумніваєтеся, що зможете правильно налаштувати пральну машину? Наша послуга встановлення техніки в Одесі допоможе вирішити будь-яку складність.

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

0 / 5. Оценок: 0

Попередня стаття Наступна стаття