Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Міфи про мікрохвильові печі

Кожна побутова техніка, що знову з’явилася, приречена обрости міфами і забобонами. Незважаючи на те, що перша мікрохвильова піч була випущена в далекому 1946 році, міфи, пов’язані з її використанням, досі актуальні, хоча не один раз розвінчувалися.

Після мікрохвильової печі продукти змінюють молекулярний склад та стають небезпечними

Твердження, придумане чи то любителями вкорінювати страхи в інших, чи неучами. У жодному разі мікрохвильова піч не може змінити молекулярний склад продуктів. Вплив температури всередині мікрохвильової печі рівнозначно впливу температури 300-400 градусів в духовці (затвердження актуальне для випадків, коли їжа підгоряє). Інша річ, що мікрохвильова піч нагріває продукти і зсередини та зовні, тоді як духовка та сковорода лише зовні. І смак у продуктів із мікрохвильової печі інший саме тому, а не тому, що змінено молекулярний склад їжі.

Мікрохвильова піч опромінює

Тривале перебування в зоні інтенсивного випромінювання електромагнітного поля хоч і не дуже безпечне, але є певні норми та вимоги, яким відповідає навіть найдешевша мікрохвильова піч. А якщо ви візьмете за правило знаходиться в 1,5 метрах від працюючої мікрохвильової печі, вам точно нічого загрожувати не буде. Щоб мікрохвильова піч завдала шкоди здоров’ю, вам знадобляться довгі роки безперервного перебування поруч із працюючою технікою. І щоб зовсім вас заспокоїти, відзначимо, що випромінювання від мікрохвильової печі, що працює, таке ж, як від Wi-Fi роутера, що передає дані.

Експеримент із мобільним довів, що мікрохвильова піч небезпечна

Хтось бачив експеримент із мобільним телефоном та мікрохвильовою піччю, а хтось ще подивиться, але факт залишається фактом – провести цей дослід, зробивши з нього нижчеозвучені висновки, міг тільки повний невіглас. А висновки такі: оскільки повністю закритий у мікрохвильовій печі мобільний ловить сигнал виклику, екранування навіть у найдорожчої печі не працює. Ці висновки — міф і демонстрація відсутності будь-яких знань. Магнетрон печі працює на хвилях 2,45 ГГц і саме вони екрануються, тоді як будь-який телефон працює на інших частотах, блокувати їх мікрохвильова піч просто не може і не повинна!

Дешеві мікрохвильові печі небезпечні, а дорогі – ні

Подібне утвердження частково міф. Якщо говорити про випромінювання, то мікрохвильові печі, що справно працюють, суворо підпорядковані санітарним нормам, а несправною може виявитися піч будь-якої марки, будь-якого виробництва. Інша річ — стандарти електробезпеки. Дешеві мікрохвильові печі часто отримують сертифікати відповідності в не зовсім легальних конторах, від того дешева мікрохвильова піч з більшою часткою ймовірності, може створити проблеми з електромережею. В іншому, купуючи дорожчу мікрохвильову піч, ви платите за якість деталей, збирання та бренд. Але якщо ви витратили гроші, то замовте установку техніки, щоб самим нічого не зіпсувати.

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

0 / 5. Оценок: 0

Попередня стаття Наступна стаття