Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка. Працюємо під час військового стану та блекауту

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка. Працюємо під час військового стану та блекауту

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Підключення резервного живлення будинку

Систематичні перебої енергосистеми, на жаль, є реаліями нашого життя. Альтернативним методом вирішення проблеми є встановлення джерела безперебійного живлення. У чому особливості підключення ДБЖ та чому цей процес краще довірити кваліфікованим майстрам? Ці нюанси прояснимо нижче.

Які особливості підключення електрогенератора до будинку?

Монтаж джерела безперебійного живлення здійснюється в таких ситуаціях:

  • При постійних вимкненнях електроенергії;
  • Для необхідності безперервного функціонування електроустаткування (забезпечення безперебійного живлення для газових котлів, системи пожежної сигналізації, камер відеоспостереження тощо);
  • Для захисту техніки від різких перепадів напруги.

Процес підключення резервного харчування в будинку не дуже трудомісткий, проте потребує певних навичок, ресурсів та знань. Розрізняють кілька способів підключення генератора до мережі будинку. Популярним методом є «вилка-вилка», проте він дуже небезпечний як для функціонування обладнання, так і для безпеки людського життя.

Надійним варіантом підключення ДБЖ до будинку є підключення генератора до щитка з автоматичним запуском. Установка безперебійного живлення даним способом оптимізує навантаження на електроприлади та дозволить використовувати електроенергію в тому випадку, коли це буде потрібно. Контроль потужності генератора у разі регулюється з допомогою двох важелів. Процес настільки автоматизований, що з керуванням можуть упоратися навіть діти.

, Підключення резервного живлення будинку

Чому ДБЖ відіграє важливу роль у безперервній роботі електроустаткування?

ДБЖ сприяє безперебійній роботі електрообладнання, забезпечуючи його електроенергією у разі відмови основного джерела живлення. Наведемо кілька прикладів актуальності роботи ДБЖ у рамках роботи критичного обладнання:

  • Система є надійним джерелом безперебійного живлення для камер відеоспостереження. Вона може захистити елементи охоронної системи від перебоїв, мінімізуючи ризик втрати даних. ДБЖ також забезпечить безперервний запис відео, що дуже важливо для систем безпеки.
  • ДБЖ відмінно зарекомендував себе як джерело резервного живлення для газового котла. Він вкрай необхідний для підтримки електронних керуючих систем, зокрема електронного контролера, який при постійних енергетичних перебоях може стати непридатним.
  • Важливу роль ДБЖ грає і як джерело безперебійного живлення для пожежної сигналізації, захищаючи систему від коливань, які можуть призвести до відмови роботи або недостовірності сигналу про пожежу. ДБЖ забезпечує безперервне живлення датчиків, контролерів та інших електронних компонентів системи.

Підключення ДБЖ краще довірити фахівцям

Щоб зробити підключення додаткового джерела живлення до домашньої мережі, потрібно скласти схему підключення, створити надійне заземлення, підключити ДБЖ вибраним методом, з урахуванням його потужності та деяких інших нюансів, придбати інструменти та додаткові елементи для встановлення.

Важливо! Недотримання етапів встановлення та заходів безпеки може обернутися не тільки перегоранням електроніки в приладах, а й електротравмами, які загрожують життю.

Щоб не наражати себе на небезпеку як під час підключення, так і під час експлуатації, раціональніше викликати електрика.

Чому підключення генераторів та ДБЖ до будинку варто довірити «РЕМА СЕРВІС»?

Фахівці «РЕМА СЕРВІС» мають досвід у підключенні генераторів до будинку різного виду та потужності. Майстри нашої компанії знають усі нюанси монтажу ДБЖ: точно розраховують потрібне навантаження та якісно здійснюють підключення генератора з автозапуском до домашньої мережі з урахуванням усіх заходів безпеки.

Крім якісно наданої послуги, «РЕМА СЕРВІС»:

  • Надає гарантію на виконану роботу;
  • Несе відповідальність за свою роботу;
  • Має всі необхідні нормативні документи;
  • Обслуговує як комерційні, так і некомерційні об’єкти.

Щоб скористатися послугою підключення додаткового джерела живлення до будинку за допомогою фахівців «РЕМА СЕРВІС», достатньо зателефонувати до кол-центру нашої компанії за номерами 048 734 15 51, 093 734 15 51 або 067 734 15 51. Оператори погодять з вами час прибуття майстрів та врахують усі побажання щодо встановлення обладнання.

, Підключення резервного живлення будинку

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

5 / 5. Оценок: 3

Попередня стаття Наступна стаття