Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Переваги перетяжки м’яких меблів

Перетяжка, як турбота про старі меблі

Це тільки здається, що покупка нових меблів для багатьох – задоволення.До старих меблів звикають так само сильно, як до деяких особливо дорогих речей та предметів у будинку. Саме це часто веде до того, що людина хоче не купити нові меблі, а замовити перетяжку старих. Перетяжка меблів має й інші переваги.

Економія грошей. Це перша перевага настільки очевидна, що довго загострювати на неї увагу не варто. Перетяжка меблів, навіть найдорожчими матеріалами, обійдеться вам у рази дешевше, ніж покупка нової. Якість виконання якої найчастіше нижче, ніж якість каркасів та елементів старих меблів.

Економія часу. Відкрийте будь-який інтернет магазин меблів і спробуйте вибрати хоча б одну позицію для оновлення інтер’єру. Ви витратите не менше 40 хвилин на вивчення пропозицій, цін та характеристик. Додайте сюди обов’язкове вивчення відгуків про ту чи іншу модель меблів, і ви будете змушені витратити вдвічі більше вказаного часу.

Відсутність дискомфорту. При замовленні перетяжки меблів вдома, немає необхідності викликати вантажну компанію, перевозити старі або куплені меблі. Ви залишаєте заявку, майстер з перетяжки меблів приїжджає до узгодженого часу та проводить усі необхідні роботи. Найчастіше замовлення виконується в один день, якщо не залишено заявку на перетяжку відразу кількох видів меблів.

Власний дизайн. Залишаючи каркас меблів незмінним, ви можете цілком і повністю змінити в старих меблях все інше (набивку, обшивку, декор). А якщо ви в чомусь не впевнені, то професійний майстер завжди підкаже, як це зробити краще, які матеріали поєднувати та на що звертати увагу.

Завжди у тренді.У світі меблів, як і у всього, що нині існує, є свої тренди. Сьогодні у моді жовтий колір, а завтра буде – бірюзовий. Перетяжка меблів дозволить не витрачати зайвих засобів, швидко оновити інтер’єр і що найголовніше – не відстати від модних тенденцій. Оновлювати меблі таким чином можна хоч щороку, каркас все одно залишиться трендовим, адже краще за класику (або те, що одного разу було модним) ще нічого не придумали.

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

5 / 5. Оценок: 1

Попередня стаття Наступна стаття