Ваші реквізити прийнято
Ваші реквізити прийнято Протягом 10-30хв на вказану пошту прийде відповідь.
Працюємо для вас!
7 днів на тиждень
з 8:00 до 23:00
Відправити запит
Якщо у вас трапилося НП і терміново потрібний майстер,
набирайте РЕМА СЕРВІС швидше:
Оценка мастера:
Оценка сервиса:
Відгук про виконану роботу

Залишайте ваш відгук, але не забувайте про
об'єктивність та суб'єктивність залишеного
думки та чесність відповідей

Добавить фото/видео проделаной работы:
Трохи про вас
О проделаной работе
Оценить мастера выполнявшего работу:
Оцените его:
(Не надсилайте до мене такого) (Нормально, але є проблеми) (Середній спеціаліст) (Дуже добрий фахівець!) (Супер професіонал!)
Оцените наш сервис в общем:
Заявка успішно
відправлено
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00
Відгук успішно
відправлений
Усі заявки обробляються максимально швидко.
Якщо ви надіслали заявку після 23.00, ми відповімо вам
наступного дня з 8:00 до 10:00

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Прийом заявок цілодобовий! Швидка обробка та вирішення Вашої проблеми

Щоденно
з 8:00 до 23:00
093 734 xxxx
Усі номери

Ребрендинг: Портал Майстрів став РЕМА СЕРВІС

Портал Майстрів стає РЕМА СЕРВІС

У будь-якій діяльності кожен, хто прагне успіху у своїй справі, має розвиватися. Тим більше зараз, коли все навколо змінюється щогодини. Прийнявши рішення про ребрендинг, «Портал Майстров» мав лише одну мету – удосконалити себе, щоб удосконалити свої послуги для вас. У РЕМА СЕРВІС ми перенесли все найкраще, що було в діяльності «Порталу Майстрів», і примножили це.

Покращено рейтинг майстрів

Рейтинг майстрів у РЕМА СЕРВІС складається не тільки на підставі відгуків клієнтів, але й на досвіді співпраці РЕМА СЕРВІС з тим чи іншим майстром. Чим вище рейтинг майстра, тим частіше він отримує інформацію про заявки, що надійшли через сайт. Відгуки, залишені клієнтами, ретельно вивчаються та публікуються. У РЕМА СЕРВІС готові опублікувати навіть негативні відгуки, якщо вони обґрунтовані та достовірні.

Покращена навігація сайтом

Ми добре розуміємо, як важливо сучасному інтернет-користувачеві заощадити час на пошуку інформації. Ось чому юзабіліті сайту зазнало багато змін. Сьогодні ви можете подати заявку на виклик майстра будь-яким зручним для вас способом, буквально в один клік. Зв’яжіться з РЕМА СЕРВІС онлайн, по телефону або через месенджер – ми є скрізь, де вам було б зручно знайти нас.

Перелік послуг майстрів РЕМА СЕРВІС розширено

Ми завжди прислухалися до відвідувачів Порталу Майстерів, уважно відстежували запити та тенденції. Після ребрендингу перелік послуг, які можна замовити через наш сайт, став довшим та ширшим. Однак і на цьому РЕМА СЕРВІС не зупиняється. Якщо в нашому Прайсі немає потрібної вам послуги, ви завжди можете надати запит оператору, і ми розглянемо можливість її додавання.

Нові розділи на сайті

Необхідність нових розділів, таких як «Питання-відповідь» та «Блог» була очевидною і раніше, але тільки з ребрендингами та новими можливостями, які нам відкрилися, ми змогли виконати задумане. Розділ «Питання-відповідь» містить величезний список питань, відповіді на які будуть цікаві і майстрам і клієнтам. А «Блог» взагалі рекомендуємо до частого відвідування, оскільки інформація в ньому буде не тільки оновлюваною, але й максимально корисною.

У нас ще дуже багато планів та сюрпризів для вас

РЕМА СЕРВІС може і хоче слідувати тенденціям. Ідучи в ногу з інтернет-трендами та технологіями, ми плануємо і надалі розширювати список послуг, що надаються майстрами різних спеціальностей, а також усіма можливими способами представляти вам цікаву, корисну та актуальну інформацію.

*Зверніть увагу! Протягом деякого часу вам можуть зустрічатися візитки та флаєри «Портал майстрів», вказані номери на них – актуальні.

Натисніть на зірку, щоб оцінити послугу!

0 / 5. Оценок: 0

Попередня стаття Наступна стаття